Junior Men Teams

Team Bilawka
Skip: Zack Bilawka
Third: Matt Bijl
Second: Liam Slukynsky
Lead: Sebastian Kapustka
Coach: Natalie Slukynsky

Team Braden
Skip: Reese Braden
Third: Cam Olfason
Second: Simon Spiers
Lead: John Kostna
Coach: Paul Olfason

Team Dunlop
Skip: Thomas Dunlop
Third: Emerson Klimpke
Second: David Wilkinson
Lead: Matthew Dunlop
Coach: Jim Watling

Team Friesen
Skip: Joshua Friesen
Third: Troy Kemball
Second: Griffin Smith
Lead: Shawn Thidrickson
Coach: Jonathan Friesen

Team Fontaine
Skip: Justin Fontaine
Third: Ghislain Courcelles
Second: Graham Normand
Lead: Jeremie Cook
Coach: Kevin Young

Team Forrester
Skip: Hayden Forrester
Third: Brennan Sampson
Second: Brad Van Achte
Lead: Myles Hunker
Coach: Jackie Forrester

Team Gingras
Skip: Brenden Gingras
Third: Simon Hallick
Second: Hayden Mahy
Lead: Jacob Armstrong
Coach: Denis Gingras

Team Hykaway
Skip: Jack Hykaway
Third: Joshua Harding
Second: Jordan Johnson
Lead: Zach McKeigan
Coach: Richard Hawkins

Team Maisey
Skip: Josh Maisey
Third: Oliver DeMeyer
Second: Sean Giesbrecht
Lead: Tim Johnson
Fifth: Tyler Giesbrecht
Coach: Dale Lott

Team McDonald
Skip: Jordon McDonald
Third: Jaedon Neuert
Second: Braxton Kuntz
Lead: Alexandre Fontaine
Coach: John Neuert

Team Orynaik
Skip: Weston Orynaik
Third: Ryan Lemoine
Second: Logan Schirrmeister
Lead: Liam Tod
Coach: Darren Orynaik

Team Payette
Skip: Brayden Payette
Third: Tyler Grumplet
Second: Bryce Cisyk
Lead: Kyle Gardiner
Coach: Theresa Payette

Team Peters
Skip: Jordan Peters
Third: Andrew Clapham
Second: Luke Loewen
Lead: Cole Chandler
Coach: Randy Chandler

Team Ross
Skip: Callum Ross
Third: John Trinke
Second: Grady Currie
Lead: William Smyth
Coach: John Loxton

Team Rutter
Skip: Jayden Rutter
Third: Reece Hamm
Second: Brennan Kezema
Lead: Ryan Zapotochny
Coach: Conan Kezema

Team Ryan
Skip: JT Ryan
Third: Jacques Gauthier
Second: Colin Kurz
Lead: Brendan Bilawaka
Coach: John Lund

Team Walter
Skip: Brett Walter
Third: Devon Wiebe
Second: Brandon Radford
Lead: Austin Pearson
Coach: Calvin Eddie

Team Wasylik
Skip: Zach Wasylik
Third: Graeme Bergman
Second: Colton Harris
Lead: AJ Purdy
Coach: Kevin Wasylik

Team Watkins
Skip: Carter Watkins
Third: Brett MacDonald
Second: Chase Dusessoy
Lead: Braden Magura
Coach: Bill MacDonald / Louise Watkins

Team Wiebe
Skip: Ryan Wiebe
Third: Graham Loewen
Second: Sean Flatt
Lead: Adam Flatt
Coach: Tom Clasper / Karen Flatt